KARGO VE TESLİMAT:

1- Hazırlık Süresi: Üçel Ayakkabı’dan sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 1-3 iş günüdür. Resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılamamaktadır.

2- Kargo Takip Numarası: Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası kargo firması tarafından verdiğiniz telefon numarasına iletilir.

3- Teslimatı Geciktiren Durumlar Hakkında Bilgi:

* Türkiye genelinde ürünün teslim edileceği adresin uzaklığı ve kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığı teslimat gününü etkileyebilir, sipariş teslimi gecikebilir. 

* Siparişin teslim edileceği bölgedeki olumsuz hava ve ulaşım koşulları, ürünün teslimini geciktirebilir.

* Yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen zaman dilimlerinde her zaman kargo tesliminde belli bir yoğunluk yaşanır. Bu özel günlere denk gelen siparişlerde, teslimat gecikebilir.

4- Hafta Sonu ve Resmi Tatiller: Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, takip eden ilk iş gününde işleme alınır.

5- Çalışılan Kargo Şirketi: Üçel Ayakkabı Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır.

6- Kargo Ücreti: 250 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 250 TL altı siparişlerde kargo ücreti 22 TL’dir.

7- Bilgilendirme: Siparişiniz kargoya verildiği zaman, üye olurken verdiğiniz e-posta adresinize bilgilendirme mail'i yollanır.

8- Adres Değişikliği: Sipariş oluşturduktan sonra teslim adresini değiştirmemeniz gerekir. Aksi halde siparişiniz önce Üçel Ayakkabı’ya geri döner, sonra sizin belirlediğiniz yeni adrese yönelik teslim süreci en başından başlar.

9- Sipariş Ulaşmazsa: Siparişleriniz sizin belirlemiş olduğunuz adrese teslim edilir. Adresinizde bulunmazsanız ya da sizin dışınızda siparişinizi teslim alacak kişiyi belirlemediyseniz, Yurtiçi Kargo görevlisi, paketinizi en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden alabileceğinizi belirten bir not bırakır. Paketi, belirtilen Yurtiçi Kargo şubesinden en geç iki gün içinde teslim almanız gerekir.

 

İADE-DEĞİŞİM ve İPTAL KOŞULLARI:

 

Ürün İadesi İçin: Üye girişi yaparak tamamlanan siparişiniz üzerinden iade talebi oluşturunuz. İade edilmek istenen ürün, kutu zarar görmeden ve fatura ile birlikte gönderilmelidir. Yurtiçi kargo 373658719 Üçel Ayakkabı müşteri kodu ile ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz. Bu kodu Yurtiçi Kargo'ya iletmeniz yeterlidir.

 

İade Süresi: Ürün teslim alındıktan sonra 14 iş günü içerisinde ücret iadesi talebi ile geri gönderebilirsiniz.

 

Ürün Ücretinin İadesi: İadesi onaylanan ürüne ödediğiniz ücret, 7 iş günü içinde ekstrenize yansır. İlgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişmektedir.)

 

İade Kargo Ücreti: İade edilecek ürünleri Yurtiçi Kargo ile yollayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo tarafından herhangi bir iade ürün gönderim bedeli alınmamaktadır.

 

Farklı Kargo İle Gönderim: İade için yaptığınız gönderilerde, Yurtiçi Kargo haricindeki bir kargo firmasını tercih ederseniz, ödemeyi sizin yapmanız gerekecektir. Ayrıca farklı kargo firmalarıyla yolladığınız alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmemektedir.

 

Değişim işlemi: Ürünün değişebilmesi için kullanım özelliğini yitirmemesi gereklidir. 14 iş günü içerisinde değişim yapılabilir. Değişim yapılacak ürün kutu zarar görmeden ve ürün faturası ile gönderilmelidir.

 

Değişim kargo ücreti: Değişim yapılmak istenen ürün Yurtiçi kargo ile karşı ödemeli gönderilmelidir. Değişim yapılıp ürün müşterimize geldiği aşamada kargo ücreti müşterimize aittir. Teslim alınmayan değişim ürünler iade edildiğinde kargo ücreti düşülüp, iade işlemi tamamlanacaktır.İade İçin Adres ve Kargo Bilgileri:


Yurtiçi Kargo Müşteri Kodu: 373658719

Adres: RIFAT SARI ÜÇEL AYAKKABI DIŞ TİC. PAZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Veziroğlu Mah. 1. Sok. No:3/B Şehzadeler / Manisa